COLOR Music Radio - programové změny v roce 2022

Autor: Mirek Pýcha <info@radiocolor.cz>, Téma: !Program, Vydáno dne: 04. 01. 2022

V letošním roce nás hned od jeho začátku čekají programové změny. Tou hlavní, pozitivní je dlouho očekávané rozšíření vysílání Michaela Viktoříka a jeho Viktory SHOW, alias Světa podle Michaela! V přípravě je totiž "M.Ví live" ze studia na Václavském náměstí. Připravujeme i další nové pořady. Naopak jsme se definitivně rozloučili s moderátorem Romanem a Dr. Bobem. Podrobnosti dále >>Změna se dále týká odpoledního bloku, kdy po opakovaných a dlouhodobých "výpadcích" moderátora Romana v jeho vysílacím čase jsme se rozhodli již definitivně jeho spolupráci s naším rádiem ukončit. Bude ukončena i spolupráce s Dr. Bobem, a to z důvodů jeho chování, které je neslučitelné s jeho dalším působením v našem rádiu (opakovaně zveřejňuje nepravdivé informace, které poškozují naše rádio).

Spolupráce s Dr. Bobem byla ukončena z obdobných důvodů již v minulosti. Bohužel jakkoliv má Dr. Bob skvělý moderátorský projev a hlas, po tomto jeho vyjádřování je opravdu nemožné jeho další setrvání v rádiu COLOR. Jelikož se dr. Bobem zveřejněných nepravdivých informaci okamžitě chytil jeden i tzv. "rádiový" web a tyto "informace" zveřejnil a ani se nenamáhal si je jakkoli ověřit, považujeme za nezbytné se proti podobným nepravdám ohradit.

Pokud bude Dr. Bob v šíření nepravdivých informací o našem rádiu pokračovat, jsme připravení nejen zveřejnit některé informace, že se vyjádření dr. Boba nezakládají na pravdě, ale případně se bránit i právní cestou.

Např.: Tvrzení Dr. Boba že nedostal odměnu, resp. že mu někdo zablokoval vysílání ani další tvrzení, že jakákoliv jednání o smlouvě s rádiem zkrachovala, se nezakládjí na pravdě). Důkazy pro naše tvrzení máme možnost kdykoliv zveřejnit. Např. i kopii proplacené faktury z prosince 2021.

Žádné další podrobnosti zveřejňovat nechceme a nebudeme. I tak nás mrzí, že jsme byli nuceni zajít až tak daleko. Jisté je jedno: Pánové si nevážili toho, že mohou být součástí projektu nezávislého COLOR Music Radia. V rádiu však zůstávájí i nadále všichni Vaši oblíbení moderátoři a DJ´s. A tak jako každý rok, předpokládáme, že se objeví ve vyílání i další nové zajímavé tváře a přispjí k barevnosti a rozmanitosti našeho programu. Moderátoři přicházejí a odcházejí, rádio zůstává!

COLOR Music Radio