kde nás naladíte | Zaregistruj se | Sleduj rádio: COLOR Music Radio na Instagramu COLOR Music Radio na Facebooku On-line informace - rss COLOR Music Radio na Play.cz
COLOR Music Radio - barevný svět hudby naše frekvence
Poslouchej živé vysílání COLOR Music Radia Play Live
Dnes je čtvrtek 29. září 2022 | svátek má Michal, zítra Jeroným  

Moderátor radia COLOR Michael Viktořík
Moderátor, muzikant, zakládající člen kapely J.A.R. Podílel se na natáčení filmů, atd.
Na COLOR Music Radiu jej uslyšíte každý všední den od 7:00 - 8:00 a v repríze pak od 13:00 - 14:00 hodin v jeho autorském pořadu:

Originální radio -V- show "Svět podle Michaela" aneb také Wiktory SHOW!

Od února 2021 jej pak také uslyšíte v jeho nové Viktory SHOW - SPECIAL, aneb jarní sérii radio-televizních pořadů s hvězdnými „ksichty“... Více zde>>
DJ Friky DJ Friky
Něco začíná a něco končí je přísloví, který je nad zlato :-D. Když si jednou vyzkoušíte živé vysílání v rádiu, může to mít na některé jedince účinky přímo závislácké. Poslouchejte autorský pořad:

FRIKOLORA! - každý všední den mezi 8:00 - 10:00 hodinou!

Pořad vysíláme již od 2.9.2013 každý všední den mezi 8:00 - 10:00 hodinou!
moderátor COLOR Music Radia Jaro COSSIGA
Na frekvencích COLOR Music radia nově od března 2020. Každý všední den mezi 10:00 - 12:00 hodinou, živě moderovaný pořad

BeatBrunch - každý všední den mezi 10:00 - 12:00 hodinou!

Jaro přijede klidně až za Vámi a celý pořad může být odvysílán právě od Vás! Více info již brzy!moderátor COLOR Music Radia Lukáš Kolíbal
Na frekvencích COLOR Music radia připravuje a moderuje celkem 2 pořady. Polední menu a též pravidelný pořad Reggae Music station.

Polední Menu - každý všední den mezi 12:00 - 13:00 hodinou.
Reggae Music Station - každé úterý večer od 22:00 hodin.

Více o Lukášovi a jeho pořadu naleznete zde>>

moderátor CLR JK Sanchez
Uvádí každé pondělí od 19:00 hodin pořad Double Trouble, živě z našeho studia na Václavském náměstí.

V pořadu uslyšíte i vybranou hudbu z let 80., 90., ale i přelomu tisíciletí z oblasti pop music, funk, hiphop a house.
DJ CLR Zdeněk Ledvina
Každou středu od 17:00 do 18:00 hodin pořad AfterMood - jediný pořad ... více doplníme již brzy!moderátor COLOR Vláďa Saxman Drtina
Vláďa "Saxman" Drtina je aktivní muzikant, zpěvák, saxofonista, DJ a také bývalý moderátor radia Golem a Euro-K, kde působil v 90-00 letech.

Nový autorský pořad SAXAPPEAL je zaměřený převážně na saxofonovou muziku ve stylu Soul Funky, Smooth Jazz, R&B, Latin a Fusion. Uslyšíte světové saxofonové legendy i jejich novinky, ale také domácí produkci v této hudební oblasti a představení zajímavých projektů, muzikantů a nahrávek.
"Doufám že i tahle barevná SAXY muzika Vás potěší a udělá radost, protože na Color rozhodně patří."

SAXAPPEL - každou neděli den mezi 15:00 - 16:00 hodinou. | stránky pořadu

Moderátor COLOR DJ Kaaya
Karolína Gaislerová alias DJ Kaaya G je milovnice veškeré hudby, freestylová tanečnice (street dance), DJane a moderátorka. V pořadu Afternoon Boost uslyšíte zejména rap, r'n'b a funk, což jsou styly, na které se Kaaya už dlouho zaměřuje. V jejím repertoáru je ale i spousta elektronické hudby, hlavně house music. Díky tomu, že je Kaaya zapálená tanečnice, vybírá pro Vás hlavně pozitivní, groovy a rytmickou hudbu. Uslyšíte jak čerstvé novinky, tak i ověřenou klasiku.

Afternoon Boost - Premiéra vždy ve středu 15:00 - 16:00 hodin. | Více info o pořadu: zde>>
DJ Radia COLOR Zuzana Maxa
Zuzana uvádí hodinový pořad SinglStory! Naservíruje známé i neotřelé singly z 80. a 90. let, které se objevovaly ve světových žebříčcích prodejů, s pohledem na zajímavé dny v historii.

SinglStory - Premiéra vždy v úterý 14:00 - 15:00 hodin. | Více info o pořadu: zde>>

Samostatná webová stránka pořadu: zde>>
Další podrobnosti o Zuzaně: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Martin Svátek
Zpěvák, moderátor, DJ. Martin již od prosince 2015 připravuje pořad Holidy Edition, Od 1.9.2016 pak živě. Martin je nově od února 2020 každý všední den (kromě úterý) mezi 21:00 hodinou a půlnocí.

Holiday EDITION - Všední dny 21:00 - 23:00, vyjma pátku, soboty a neděle | v úterý speciál od 20:00 do 22:00 h.

Více info o pořadu, obsah, vysílací časy: zde>>


moderátor COLOR Music Radia Chris Kaufman
Chris Kaufman – Producent a DJ připravuje a moderuje vysílání pořadů o nové taneční hudbě Top Secret MAGAZINE. Pořad vysíláme v premiéře v pátek od 19:00-20:00 nebo v reprízách ve středu na frekvencích Color Music Rádia.

TOP SECRET Magazine - Hudební house magazín o nejnovější taneční hudbě.
Nový pořad - Připravujeme!!!

Více info o pořadu + playlisty: zde>>
moderátor COLOR Music Radia Luděk Pokorný
Luděk je z Brněbské pobočky COLOR Music Radia a připravuje pořad HIT´s Panorama. Luděk pro vás bude vybírat ze svého archivu black music, soulful, smooth jazz, house, ale i Club clasics, RnB 80 let minulého století.

Více info o pořadu: zde>>
Playlist aktuálního dílu: zde>>
moderátor COLOR Music Radia Jakub Melín
Milovník hudby 70. a 80. let všech možných stylů, příležitostný DJ, nadšený hifista a sběratel desek. Připravuje sobotní večerní pořad Lahůdkářství, s hudbou 70s a 80s, kde uslyšíte funky, blackmusic, disco a rytmičtější pop. Připravuje též pravidelný speciál s hudbou New Wave 80. let New Wave a také hudební speciál Old School. Pořady Jakuba Melína můžete poslouchat v těchto časech:

New Wave - Sobota 14:00 - 15:00 h | Playlisty pořadu: zde>>
Lahůdkářství - Sobota 20:00 - 24:00 hodin | Playlisty pořadu: zde>>
Old School - Čtvrtek 14:00 - 15:00 hodin | Playlisty pořadu: zde>>
moderátor COLOR Music Radia Pavel Bárta
Pavel působil jako hudební redaktor a moderátor na rádiu R.I.O., Alfa i na Čro Regina Praha. Vymyslel a moderoval pořad Taneční párty, na němž spolupracoval s Berndtem Waltherem z Antenne Bayern. Podařilo se mu shromáždit jednu z největších sbírek disco hudby 70. a 80. let, se kterou se s Vámi rád podělí.
Pozor: Nově od 1.10. Každý pátek od 21:00 do 23:00 hodin. | Více info o pořadu: zde>>

Taneční párty - Pátek 21:00 - 22:00 hodin | Repríza ve středu: 01:00 - 03:00 hodin
Playlisty jednotlivých dílů: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Honza Martin (DJ minidrak)
Honza byl v letech 1992 až 1994 dětský moderátor a DJ na Radiu Golem. Začal tam vysílat, když mu bylo 13. V osmatřiceti se k této práci vrátil na Color Music Radiu, které ho oslovilo stejně silně. Připravuje pořad s názvem Barevná hodina Honzy Martina. Jde o směs různých stylů, jako například funky, rap, r'n'b, jazz, garage, house, electro, disco, new jack swing, triphop,... Občas vyrazí i mezi lidi a udělá jim diskotéku.

Barevná hodina | Playlisty pořadů: zde>>
Více info o pořadu: zde>>
moderátor COLOR Music Radia Aleš Konopka aka DJ Alesh
Pochází ze Slavkova u Opavy, DJ, divadelní zvukař, blázen do muziky a gramodesek. (40 let) Pořad: Mixdown to je hodina muziky 60. let až po současnost. Pestrobarevná, převážně klubová, taneční, komerčně-nekomerční hudba, namíchaná do jednoho non-stop hudebního mixu. Soutěže o vstupenky do Slezského divadla v Opavě a sem tam nějaká zbytečná informace ze světa interprétů, hudby a akcí, pořádaných zejména na Opavsku.

MIXDown - Premiéra ve středu 14:00 | reprízy: čtvrtek od 17:00 | Sobota: 19:00 hodin.

Více o pořadu + playlisty naleznete: zde>>
DJ Pufaz DJ Pufaz
DJ, vydavatel, pořadatel akcí, blogger atd. Aktivně se věnuje hudbě od roku 1999. Nerad mluví o věcech, které dělá. Ale my Vám můžeme prozradit, že nějaký čas např. dělal produkci festivalu Hip Hop Kemp nebo Svojšice, vydal desky jako DJ Wich & Rasco, BPM, Pio Squad, provozuje vydavatelství Humble Grooves a např. dramaturgoval na stream.cz pořady jako Hudební Masakry nebo Příběh písně a další.

CREAMSOUND - Premiéra vždy ve čtvrtek 19:00 - 21:00 hodin. | Playlisty k pořadům: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Denisa (Deena) Tišerová
Jakožto ostřílená moderátorka se Deena neřadí mezi mainstreamové hráče a podobně jsou na tom i její playlisty. Dlouhodobě vyhledává kvalitní a málo hrané autory ze světa hip-hopu, funku a soulu. Díky tomu má možnost Vám svým pořadem Lost Melody odprezentovat krom zapomenutých klasik i raritní lahůdky, které nebudete mít možnost kdekoliv jinde slyšet.

Celoživotní láska k hudbě definuje její selekce zařazením do okruhu pro náročné posluchače a právě proto jsou již dlouhou dobu její pořady vyhledávány hudebními fanatiky a fajnšmekry.

Lost MELODY - Nové vysílací časy: Pátek 14:00 | reprízy | pondělí: 19:00 | středa: 6:00
moderátor COLOR Music Radia Hanka z Opavy
Hanka z Opavy odstartovala na rádiu COLOR v říjnu 2020. Připravuje pořad Dream Flight a jeho prostřednictvím Vás zajisté odpoutá od všedního shonu, zastaví Váš stres a navodí Vás do pohody, uvolnění a relaxace...

Více o pořadu + playlisty naleznete: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Mikuláš Bryan
Mikuláš je tanečník, muzikant, překladatel, textař a hlavně člověk, co zapomněl srdce v Bretani. Aby ho aspoň kus dostal zpátky, vozí pravidelně tamní muzikanty do Čech se spolkem balfolk.cz, třeba v rámci festivalu Mořevkomoře. Sám bretonskou hudbu hraje s kapelami ba.fnu a BAL LAB.

A samozřejmě o ní zasvěceně mluví na rádiu COLOR v pořadu Breizik: Muzika z Bretaně.

Více o pořadu + playlisty naleznete: zde>>
moderátor COLOR Music Radia František WICH
Na frekvencích COLOR Music radia nově od října 2020.
František připravuje pořad Francouzské wichytávky, do kterého vybírá písničky frankofonní hudební scény. Je přesvědčen, že tato muzika není o nic méně zajímavější, než angloamerická produkce, jíž jsme někdy zahlceni. V minulosti pracoval v řadě dnes již neexistujících rádií a k mikrofonu se vrací po dlouhé odmlce, když mezitím stihl napsat třeba - jako bokovku - dvoudílnou Rock/Pop encyklopedii (Volvox Globator, 1999).

Francouzské Wichytávky - Premiéra: neděle 20:00 hodin | Více o pořadu / playlisty: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Jarda Ždímal
Jarda Ždímal aka DJ YESS. Připravuje od dubna 2021 pořad YESSákovy Bombice. Tzn. semtam mix, ale především nekompromisní prezentace toho nejdůležitějšího, co vyšlo na gramofonových deskách v disciplíně house, techno, breakbeat, rap, funk, ale také v nekomerčních “devadesátkách”...

Více o pořadu + playlisty naleznete: zde>>
Němý DJ Němý DJ
Němý DJ je náš virtuální moderátor, který Vás provádí vysíláním vždy, když není ve studiu nikdo z ostatních moderátorů.
Na stránkách COLOR Music Radia jsou právě 3 lidé
  Klasické menu:
Mobilní aplikace ke stažení
Mobilní aplikace QRcode

DJ Friky, Jan Černý a Martin Svátek mají nový singl Let It Go i klip. Friky a Martin Svátek byli headlinery Red Bull Stage v rámci vyhlášení letošních hudebních cen Žebřík v Plzni. více>>
Celkem2033260
Září46422
Dnes82
Online3

On-line posluchači play.cz:
On-line posluchači graf: play.cz

Seo servis optimalizace pro vyhledávače.
Home |  Program |  Pořady |  Hudba |  PlayListy |  Mp3 |  on-Air |  Diskuse |  Lidé |  Partneři |  Kontakt |  Rss | LogIn | 
© JOE Media s.r.o. 2005 - 2020, prostřednictvím phpRS redakčního systému